Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Mwpfkx

 

 Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video)

In jos 
AutorMesaj
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50686
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Empty
MesajSubiect: Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video)   Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video) Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 3:38 am

Dupa ce a cucerit toata Europa cu single-ul Chica Bomb, Dan Balan vine cu un remake dupa videoclipul initial al piesei. Montajul a fost facut in Marea Britanie, de catre Dj-ul Chew Fu Hurt Locker.

Mediapro Music ne-a pus la dispozitie clipul in versiunea sa imbunatatita, pe care il puteti urmari mai jos.

Single-ul Chica Bomb, recent lansat in Europa, este in heavyrotation la majoritatea radiourilor mari de pe intreg continentul si se aude deja in cluburi.

Piesa lui Dan Balan este difuzata de cele mai importante radiouri din Franta, Spania, Italia, Germania, Rusia, Anglia etc, iar de curand, artistul MediaPro Music a participat la trei dintre cele mai importante evenimente muzicale din Germania, Rusia si Grecia.

Uitati si link-ul: http://www.playmymusic.ro/VEPKg5GuS26/Dan_Balan_Chica_Bomb_Chew_Fu_Hurt_Locker.html
Sus In jos
 
Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady Gaga Alejandro, parodie videoclip (video)
» Andreea Balan din nou manechin
» Miley Cyrus Ordinary Girl videoclip nou
» Luna nouă (roman)
» O noua piesa LADY GAGA, YOU AND I!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: