Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Starul saptamanii numarul 01  Mwpfkx

 

 Starul saptamanii numarul 01

In jos 
2 participanți

Care vrei sa fie starul saptamanii ?
Miley Cyrus
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap10%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Lady Gaga
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap150%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 50% [ 1 ]
Selena Gomez
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap150%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 50% [ 1 ]
Joe Jonas
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap10%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Moises Arias
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap10%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Nick Jonas
Starul saptamanii numarul 01  Vote_lcap10%Starul saptamanii numarul 01  Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2
 

AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 51121
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Starul saptamanii numarul 01  Empty
MesajSubiect: Starul saptamanii numarul 01    Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 1:14 pm

Regulile sistemului de votare

1.Daca un star a castigat nu stiu care sptamana nu va mai fii supus la vot
2.Dupa ce sondajul se incheie nu mai aveti voie sa postati la acest subiect
3.Nu aveti voie voturi multiple
4.Alegeti cu grija votul pentru ca nu il mai puteti schimba
5.Alegeti-va vedeta pe care o preferati
6.Nu fiti suparati daca nu iese ea
7.Distrati-va
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50806
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Starul saptamanii numarul 01  Empty
MesajSubiect: Re: Starul saptamanii numarul 01    Starul saptamanii numarul 01  Icon_minitimeVin Iul 02, 2010 2:03 pm

Am votat pentru Lady Gaga. Smile
Sus In jos
 
Starul saptamanii numarul 01
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: For membres :: Administrare :: Sondaje pentru forum-
Mergi direct la: