Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Britney Spears, instabila psihic (poze) Mwpfkx

 

 Britney Spears, instabila psihic (poze)

In jos 
AutorMesaj
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50286
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Britney Spears, instabila psihic (poze) Empty
MesajSubiect: Britney Spears, instabila psihic (poze)   Britney Spears, instabila psihic (poze) Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 7:50 pm

Britney Spears a fost surprinsa zilele acestea in ipostaze cel putin ingrijoratoare, strangand la piept un pahar de cappuccino si urland din toti rarunchii, scrie showbiz.ro.

Pe cand se plimba printr-o parcare alaturi de un barbat chipes, artista a izbucnit intr-o criza isterica din senin.

Cantareata a inceput sa faca tot felul de grimase bizarre si sa tipe cat o tineau plamanii, in conditiile in care era perfect senina si zambitoare cu doar cateva clipe inainte.

Mai mult, Britney s-a afisat din nou in public cu o vestimentatie neglijenta: fosta idola a adolescentilor s-a imbracat cu o pereche de pantaloni foarte scurti, care nu reuseau sa-i acopere corespunzator lenjeria intima.

Nu se cunosc exact motivele iesirilor neobisnuite ale vedetei, insa din pacate aceasta ramane in continuare intr-o forma nu tocmai laudabila

Vedeti pozele aici: http://www.bestmusic.ro/stiri/Britney-Spears-instabila-psihic-poze+86299.html
Sus In jos
 
Britney Spears, instabila psihic (poze)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 Citeste mai mult: Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 (poze, video) | Bestmusic.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: