Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Mwpfkx

 

 Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50821
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Empty
MesajSubiect: Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult   Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 1:04 pm

In articolul de pe prima pagina pentru revista Billboard, Miley Cyrus se arata atat matura cat si foarte increzuta.
In primul rand, ea afirma ca a strabatut drum lung de la prima ei auditie pentru Hannah Montana la varsta de 12 ani:


Am ajuns la un punct in viata mea unde m-am schimbat foarte mult. M-am maturizat foarte mult, asa cum este firesc pentru toata lumea.

Acest fapt este cu siguranta adevarat, dar nu toata lumea vorbeste despre muzica artistei ca si cum aceasta ar fi plina de sentimente, de suflet si de intelesuri profunde care pur si simplu nu se pot regasi in melodii ale altor artisti din lumea muzicii pop. Fiti atenti cum isi descrie Cyrus ultimul ei album:

Eu nu ascult deloc muzica pop, fapt care este foarte ciudat pentru cineva care canta muzica pop. Personalitatea mea la varsta de 13 ani s-ar lua la bataie cu personalitatea mea la varsta de 17 ani pentru ca ea ar spune “Te-ai vandut!”, dar nu asta este problema. Muzica mea nu este doar un simplu stil dance in care cant “Ah, sunt in club si toata lumea se uita la mine.”. Muzica vrea sa transmita si un mesaj. Eu nu sunt aici doar ca sa vand farmec si frumusete… pentru ca nimeni nu traieste asa. Multe dintre piesele mele sunt considerate superficiale, dar muzica nu poate fi superficiala.

Defapt, muzica ei este EXACT ASA cum o descrie… Piesa “Can’t Be Tamed” (Nu pot fi imblanzita) include printre altele si aceste versuri: “Trebuie sa-mi fac de cap/24 de ore pe zi/Pentru ca sunt fierbinte si frumusetea imi permite/Toti baietii peste tot sunt innebuniti dupa mine…“
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Miley Cyrus pentru revista Billboard: M-am maturizat foarte mult
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 Citeste mai mult: Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 (poze, video) | Bestmusic.ro
» Miley Cyrus, protejata de Dolly Parton
» Miley Cyrus, `declarata moarta` de hackeri
» Miley Cyrus Ordinary Girl videoclip nou

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: