Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Mwpfkx

 

 Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50601
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Empty
MesajSubiect: Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!    Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!  Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 1:33 pm

Pe langa unul dintre cele mai complete interviuri acordate vreodata presei, Lady GaGa socheaza din nou cu imaginea ei excentrica pe coperta revistei Rolling Stone.

In fotografia realizata de Terry Richardson, Lady GaGa apare purtand o pereche de chiloti minusculi si, pe post de sutien, doua mitraliere, ceea ce-i confera o imagine oarecum psycho.

In interviul acordat revistei Rolling Stone, care va aparea pe 23 Iunie, Lady GaGa vorbeste despre noul ei album, despre ce a determinat-o sa se transforme din Germanotta in GaGa, despre dragostea si relatia ei speciala cu tatal ei, despre ceea ce o sperie si ceea ce o intareste si despre faptul ca arta este viata si ca a nu fi rea nu e o optiune: " Cand ma trezesc dimineata, ma simt ca orice alta fata de 24 de ani, cu grijile si temerile aferente. Dupa care imi spun, "Femeie, tu esti Lady Gaga, asa ca te vei trezi si vei face ce trebuie facut azi! " spune GaGa printre altele in acest interviu.

Dupa ce recunoaste ca nu ar fi fost niciodata atat de faimoasa daca nu ar fi fost ranita de iubitul ei de care s-a despartit in urma cu cinci ani, Gaga vorbeste, de asemenea, despre niste lucruri extrem de personale pentru prima data, inclusiv cosmarul recurent pe care-l are despre o fantoma si o fata blonda legata cu sfoara.

Cand cel care o intervieveaza ii spune ca acest cosmar indica faptul ca ea incearca sa acopere o experienta foarte traumatizanta, Gaga spune ca exista niste limite pe care nu le va depasi in interviurile acordate presei. "Trebuie sa fi atent ce spui si cat de multe spui despre tine unor oameni care te idolatrizeaza."

Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Lady GaGa in chiloti si cu mitraliere pe post de sutien pe coperta Rolling Stone!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Lady Gaga, mai tare ca Obama
» O noua piesa LADY GAGA, YOU AND I!
» Lady Gaga - record pe Facebook!
» Lady Gaga este purtatoare de lupus
» Lady Gaga, bisexuala renegata de familie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: