Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Mwpfkx

 

 Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50611
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Empty
MesajSubiect: Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV   Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 1:34 pm

FHM Romania a realizat un top al celor mai sexy 100 femei din lume, iar cititorii au hotarat: Inna este mai sexy decat Megan Fox, Adriana Lima, Jessica Alba sau Eva Mendes!

A fost de ajuns un singur pictorial sexy, pentru ca Inna sa cucereasca definitiv cititorii masculini, dar si cei feminini ai revistei FHM. De curand, ea a fost si pe coperta editiei franceze a acestei reviste.

In urma voturilor, ea a ocupat prima pozitie. Imediat dupa ea, Catrinel Menghia, Gina Pistol, Megan Fox si Marisa Miller au ocupat primele locuri.

Vezi cum arata top 20 cele mai sexy femei din lume in ochiii romanilor pe
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inna, cea mai sexy din lume
» Inna Sun Is Up single (audio)
» INNA a pozat GOALA pentru FHM!
» Smiley, Inna si Andreea Banica vor face show la Romanian Music Awards

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: