Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Mwpfkx

 

 Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată

In jos 
AutorMesaj
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50286
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Empty
MesajSubiect: Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată   Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 2:34 pm

Deşi a spus "Da" când iubitul ei, Antonio De La Rua, a cerut-o în căsătorie, în urmă cu peste patru ani, Shakira declară că nu se gândeşte să se mărite.

"Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată. E ceva romantic în a fi iubita cuiva pentru totdeauna. Îmi place situaţia în care sunt", a declarat cântăreaţa în vârstă de 33 de ani.

Cu toate acestea, Shakira a menţionat că ea şi logodnicul ei abia aşteaptă să îşi facă o familie. "Cu siguranţă vreau copii, dar nu văd şi o rochie de mireasă", a spus Shakira.

Recent, ea a mai declarat că a ştiut imediat că Antonio este "alesul", când s-au întâlnit într-un restaurant în Argentina, în urmă cu nouă ani.

"Cum am intrat pe uşă, l-am văzut aşezat şi m-am gândit: «Bărbatul acela este pentru mine, este bărbatul vieţii mele». Am continuat să îl privesc insistent până am reuşit să fac cunoştinţă cu el în acea seară. Şi apoi doar mi-am urmat intuiţia şi totul a mers bine. Sincer, întâlnirea cu el din acea seară a fost ca un câştig la loterie", a povestit cântăreaţa, celebră pe plan internaţional graţie unor piese precum "Hips don't lie" şi "Whenever, Wherever".
Sus In jos
 
Shakira: Nu plănuiesc să mă căsătoresc vreodată
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: