Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Mwpfkx

 

 Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50601
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Empty
MesajSubiect: Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)   Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:27 am

Andreea Banica se afla pe cale de a lansa videoclipul celui mai recent single al sau, Love in Brasil. Deocamdata insa, avem la dispozitie teaserul, care anunta un clip `fierbinte`.

Din scurta prezentare a materialului, ne putem da seama ca tematica urmarita orbiteaza in jurul distractiei de la malul marii, cu domnisoare frumoase care se misca in senzualul stil brazilian.

Piesa Love In Brasil a fost compusa de Adrian Sana de la Akcent.

Momentan, in afara este promovata melodia Samba. Aceasta a ajuns number one in Israel, dar se aude si pe alte 34 de teritorii.

Urmariti mai jos
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50286
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Empty
MesajSubiect: Re: Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)   Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:04 pm

http://www.playmymusic.ro/R1orRfcsldQ/Andreea_Banica_Love_in_Brasil_teaser.html
Ai uitat sa-l pui.
E foarte frumos teaserul.Ma intreb cum va fi intreagul videoclip.
Sus In jos
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50601
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Empty
MesajSubiect: Re: Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)   Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:13 pm

aha da scz, ms ca l-ai pus
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Empty
MesajSubiect: Re: Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)   Andreea Banica Love in Brasil teaser (video) Icon_minitime

Sus In jos
 
Andreea Banica Love in Brasil teaser (video)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Smiley, Inna si Andreea Banica vor face show la Romanian Music Awards
» Andreea Balan din nou manechin
» Lady Gaga Alejandro, parodie videoclip (video)
» Dan Balan Chica Bomb, videoclip in versiune noua (video)
» Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 Citeste mai mult: Miley Cyrus si-a aratat zona intima la MuchMusic Awards 2010 (poze, video) | Bestmusic.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: