Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile

Girls World

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Mwpfkx

Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne!

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely

Puncte : 36621
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 22
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Empty
MesajSubiect: Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne!   Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne! Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:34 am

Actorul american Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne.

Depp va interpreta rolul cantaretului britanic intr-un film biografic despre viata membrilor trupei Black Sabbath.

Osbourne va concerta pe 2 octombrie la complexul Zone Arena din Bucuresti, insotit de chitaristul Gus G. Concertul face parte din turneului de promovare a noului sau album.

Cel mai nou material lansat de Ozzy Osbourne (albumul numarul 10) se numeste "Scream".
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro

Johnny Depp este noul Ozzy Osbourne!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: