Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Justin Bieber ar putea veni in Romania Mwpfkx

 

 Justin Bieber ar putea veni in Romania

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50611
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Justin Bieber ar putea veni in Romania Empty
MesajSubiect: Justin Bieber ar putea veni in Romania   Justin Bieber ar putea veni in Romania Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 2:24 am

Justin Bieber ar putea concerta la noi in tara, daca va fi chemat de un numar suficient de fani. Cantaretul a lansat un concurs prin care admiratorii sai din fiecare tara isi pot vota patria, in numar cat mai mare, astfel incat sa acumuleze cele mai multe puncte si sa devina destinatia de concert a artistului.

Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe JustinBiebermusic si sa votati Romania din lista statelor participante.

Concursul se incheie pe data de 7 iulie, la ora 7 dimineata. Pana acum, tara noastra se afla pe locul 55, cu un numar de aproximativ 4000 de voturi.

Fiecare vizitator poate vota de mai multe ori, insa trebuie sa astepte cel putin 20 de minute de la efectuarea ultimei selectii.

Tara cu cel mai bun punctaj este Coreea de Nord, insa exista suspiciuni privind corectitudinea rezultatului.

Potrivit BBC News, media este restrictionata in acest stat, iar internetul nu este disponibil pentru majoritatea cetatenilor, motiv pentru care este posibil sa fie vorba de `mana` unor hackeri pusi pe glume.

Bieber a mai fost victima multor farse online pana acum, circuland diverse informatii eronate despre acesta de-a lungul timpului.

Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Justin Bieber ar putea veni in Romania
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: