Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Mwpfkx

 

 Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 50821
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Empty
MesajSubiect: Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice   Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 2:46 am

Potrivit showbizspy.com, Madonna isi doreste sa arate cat mai sexy si cat mai tanara cu putinta, asa ca se gandeste sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice.
O cunostinta de-a Madonnei spune ca vedeta a inceput sa-si arate varsta, pe picioare aparandu-i varice, un “accesoriu” des intalnit la femeile trecute de varsta de 50 de ani.
“Inca se antreneaza sapte zile din sapte si pentru ca este atat de slaba simte ca i-a disparut decolteul. Prietenii ei spun ca (n.r. – sanii) ar trebui sa creasca cu un numar si sa sa fie inaltati”, a adaugat aceeasi sursa pentru ziarul britanic Daily Star.
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Madonna vrea sa cheltuiasca 200.000 de dolari pe operatii estetice
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: