Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
 Lady Gaga, mai tare ca Obama Mwpfkx

 

  Lady Gaga, mai tare ca Obama

In jos 
AutorMesaj
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50806
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

 Lady Gaga, mai tare ca Obama Empty
MesajSubiect: Lady Gaga, mai tare ca Obama    Lady Gaga, mai tare ca Obama Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 7:55 pm

Lady Gaga poate sa se declare mai admirata decat presedintele american, Barack Obama. Cantareata are mai multi fani pe Facebook decat conducatorul SUA, potrivit liberatea.ro.

Concret, Gaga l-a eclipsat pe Obama cu cei 9.962.101 de admiratori declarati pe site-ul de socializare, cu aproximativ 4000 de fani in plus.

Ultimul post al cantaretei este un videoclip intitulat `Lady Gaga Fans Have A Ball At Her Tour Kickof` care a fost apreciat de 18.473 de persoane si are 2.280 de comentarii.
Sus In jos
 
Lady Gaga, mai tare ca Obama
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O noua piesa LADY GAGA, YOU AND I!
» Lady Gaga - record pe Facebook!
» Lady Gaga, bisexuala renegata de familie
» Noul statut al Lady Gaga pe Twitter
» Lady Gaga este purtatoare de lupus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: