Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Mwpfkx

 

 Lady Gaga, bisexuala renegata de familie

In jos 
AutorMesaj
Lovely
Administrator
Lovely


Mesaje : 182
Puncte : 51121
Popularitate : 0
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva In Balcani

Foaie de personaj
Nume personaj: Stephanie
Descrierea pesonajului: puternica , curajoasa ,frumoasa,desteapta,amuzanta,timida

Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Empty
MesajSubiect: Lady Gaga, bisexuala renegata de familie   Lady Gaga, bisexuala renegata de familie Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 7:56 pm

Lady Gaga a marturisit intr-un interviu ca este bisexuala si nu se sfieste niciodata sa o recunoasca. Din acest motiv, artista este nemultumita de familia ei conservatoare, care nu ar accepta niciodata sa aiba o relatie cu o femeie.
Desi multi au considerat ca Gaga spune lucruri socante doar pentru notorietate, se pare ca preferintele sale sexuale sunt intr-adevar iesite din normal.
Intrebata de jurnalisti daca ii plac fetele, cantareata a raspuns prompt:
`Evident. Imi plac foarte mult fetele, dar si baietii. Mie imi place oricum sexul, in general. Sunt foarte deschisa in aceasta privinta. Sincera sa fiu nu prea fac diferenta dintre persoanele hetero, homo sau bisexuale. Pentru mine este un lucru extrem de normal ca fiecare sa poata fi liber sa iubeasca, asa cum poate sau vrea`, a afirmat diva.
Chiar daca ea este impacata cu propria viziune despre amor, artista se teme ca familia ei nu va accepta niciodata aceasta latura a ei:
` Au crezut pana acum ca declaratiile mele sunt doar o campanie de promovare`, sustine Lady Gaga.
Un apropiat al artistei este de parere ca aceasta ar putea fi chiar dezmostenita, in cazul in care alege sa aiba o relatie publica cu o femeie.


Citeste mai mult: Lady Gaga, bisexuala renegata de familie | Bestmusic.ro
Sus In jos
https://only4girls.forumgratuit.ro
 
Lady Gaga, bisexuala renegata de familie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Lady Gaga, mai tare ca Obama
» O noua piesa LADY GAGA, YOU AND I!
» Lady Gaga - record pe Facebook!
» Noul statut al Lady Gaga pe Twitter
» Lady Gaga este purtatoare de lupus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: