Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Bine ati venit in cabina de control a forumurilor GirlsWorld!
Va rugam sa va inregistrati inainte de a urca la bord sau sa arati permisul de trecere pirat
Va amintim ca nu veti fi simpli calatori ci veti face parte din echipaj, pregatiti-va sa va ajutati reciproc la nevoie!
Va dorim navigare placuta in continuare! Smile
Girls World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Girls World


 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare    
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Noua si scurta viata a lui Bree Tanner
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:58 am Scris de Lovely

» 1001 de nopti
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:57 am Scris de Lovely

» Zori de zi (roman)
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:53 am Scris de Lovely

» Eclipsa (roman)
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Luna nouă (roman)
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:51 am Scris de Lovely

» Amurg
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:50 am Scris de Lovely

» ID-uri de mess
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:40 am Scris de Lovely

» Descrie-te prin cateva cuvinte.
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:39 am Scris de Lovely

» Ce inseamna numele tau de pe site ?Te descrie ?
Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeJoi Iul 29, 2010 3:35 am Scris de Lovely

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Inna Sun Is Up single (audio) Mwpfkx

 

 Inna Sun Is Up single (audio)

In jos 
AutorMesaj
DeGirl
bobocel
DeGirl


Mesaje : 56
Puncte : 50576
Popularitate : 0
Data de inscriere : 02/07/2010

Foaie de personaj
Nume personaj: Sarah
Descrierea pesonajului: -

Inna Sun Is Up single (audio) Empty
MesajSubiect: Inna Sun Is Up single (audio)   Inna Sun Is Up single (audio) Icon_minitimeSam Iul 03, 2010 7:57 pm

Inna a lansat varianta oficiala a noului sau single, intitulat Sun Is Up. Asa cum sugereaza si numele, piesa este dedicata sezonului estival si distractiilor specifice acestei perioade.

Melodia, creatie Play & Win, pastreaza stilul dance-pop ritmat care a consacrat-o pe Inna in tara si indeosebi peste granite.

Noul single al Innei este dedicat in special publicului din Romania, fiind dorinta expresa a artistei de a le dovedi fanilor ca printre nenumaratele concerte si succese in afara tarii, ramane totusi devotata in mod deosebit fanilor de acasa.

Saptamana trecuta a fost lansat in Romania videoclipul hit-ului 10 Minutes, videoclip asteptat cu nerabdare de fanii din intreaga lume si pentru care Inna a filmat la Londra alaturi de Paul Boyd, un celebru regizor britanic.

Inna va participa anul acesta la gala Romanian Music Awards, unde este nominalizata la cinci categorii : Best Female, Best album, Best Dance, Best Song si Best Web.

Marele link: http://www.playmymusic.ro/RrmxQGqLerx/Inna_Sun_Is_Up.html
Sus In jos
 
Inna Sun Is Up single (audio)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inna, cea mai sexy din lume
» INNA a pozat GOALA pentru FHM!
» Inna, desemnata cea mai sexy femeie din lume de cititorii FHM! EXCLUSIV
» Smiley, Inna si Andreea Banica vor face show la Romanian Music Awards

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Girls World :: Cool Zone :: Star news-
Mergi direct la: